KERKOJ BANES OSE SHTEPI ME QERA

Shitet nga: Lulzim 11 Pri 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
KERKOJ BANES OSE SHTEPI ME QERA PER FAMILJAR
BANESA DUHET TE JETE E MOBILUAR KOMPLET ME TE GJITHA ELEMENTET SI DHE TE LESHOHET PER AFAT SE PAKU DERI 1 VIT..

CMIMI 150

NR KONTAKTUES
044339988
045618255 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim