KERKOJ BANESE ME QERA NE DARDANI<

Shitet nga: BLEDI Sot 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj banse me qira ne lagjen Dardania. Banesa duhet te jete e mobiluar ne tersi dhe te kete kete renditje :

sallon
kuzhine
2 dhoma gjumi
koridor
teras
banjo

Telefon:
044 968 171
049 838 866
Email:search-agency@live.com

Viber: +383 49 838 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim