KERKOJ BANESE ME QERA NE EMSHIR<

Shitet nga: BLEDI 17 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qira ne lagjen Emshir per familjare. Banesa duhet te jete e mobiluar ne teresi dhe te kete kete renditje :

sallon
kuzhine
2 dhoma gjumi
koridor
banjo
teras


Telefon:
044 968 171
049 838 866
Email:search-agency@live.com

Viber: +383 49 838 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim