KERKOJ BASHKEBANUESE

Shitet nga: DRITA 10 Gsh 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: SHESHI
Komuna: Prishtinë
Kerkoj bashkebanuese femra,jemi dy vajza te punesuara kerkojm dy bshkebanuese prej 1 shtatorit banesa gjendet te sheshi ka sallon kuzhine dhe dy dhoma gjumi çmimi 55 e per person ka hapsir edhe per tri veta çmimi 44e mund te na kontaktoni ne nr.044 277 265 049 464 720
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim