KERKOJ TE BLEJ BANESE ME 3 DHM. GJUMI, KATI II, ..

Shitet nga: Person privat 07 Maj 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Blej banese me 3 dhoma gjumi (ose 2 dhoma gjumi me te medha) me banjo dhe wc te veçant, ne katin e II, III ose IV. Lagja e preferuar MAT 1, kompleksi i Royal-it, blloku C15/17, C15/10 ose C15/11 sidhe ne dy ndertesat e radhes pas kompleksit Royal,vetem pran rruges B.

Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim