KERKOJE BANES me QIRA per FAMILJE ne DARDANI ose..

Shitet nga: A.P "ACCESS"-Burimi Sot 06:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Kërkojmë banes për qira në Dardani ose Ulpian, preferohet me qenë të mobiluara po bën edhe pa mobilje, banesat duhet të kenë këtë renditje:
- dhome dite me kuzhine,
- 2 dhoma gjumi, ku njëra nga to rekumandohet me kauq për qifte
- banjo dhe
- teras.
Banesa kërkohet për afate të gjata banimi për familjare dhe kontrata bëhet 1 vjeqare me mundësi vazhdimi.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: burim@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim