KERKOJME BANES me QIRA ne DARDANI per FAMILJARE*

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Burimi Sot 06:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkojme banes me qira ne lagjen Dardania per familjare, banesat duhet te jen te mobilura dhe te ofrojen kushte te mira per banim, banesar qe jane me afer shkollave kan me shum perparsi, dhe banesa duhet te kete kete renditje:
- Dhomen e Dites,
- Kuzhinen,
- 2 Dhoma te Gjumit,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: burim.access@gmail.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona vizito websajtin tonë: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim