KERKOJME GARSONJERE ME QIRA NE QENDER TE PRISHTI..

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Burimi Sot 06:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Kërkojme garsonjerk me qira në qendër të Prishtinës për 1 person (Vajez) e cila punon si financere, dhe gasonjerka duhet të jetë në qendër, ose në lagjet siq janë: Sllovenia sport, Dardani, Ulpian, Sheshi.
Gasonjerken mund ta paguajmë deri në 200 euro.

Po kemi edhe shumë kërkesa tjera për nga 1 person dhe qifte deri në atë qmim.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: burim@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim