KERKOJME GARSONJERE ME QIRA NE QENDER TE PRISHTI..

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Sali Dje 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkojme garsonjere me qira ne qender te prishtines per 1 person (Vajez) e cila punon si financere, dhe gasonjeraka duhet te jet ne qender, ose ne lagjet siq jane: Sllovenia sport, dardani, ulpian, sheshi.
Garsonjeren mund ta paguajme deri ne 200 euro.

Po kemi edhe shum kerkesa tjera per nga 1 person dhe Qifte deri ne ate qmim.


Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail:access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim