KOMPAS banesa në Rrugen B të Fivestar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: KOMPAS | Patundshmeri 02 Gsh 17:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat me dy dhoma gjumi ne Rrugen B

Banesat gjenden ne rrugen kryesore afer Fivestar,Meridian etj

Kualitet i larte i ndertimit, organizim shume i mire, Garazha nentokesore si dhe NXEMJA ME TERMOKOS

Vetem 3 banesa ne kat dhe me 2 Ashensore

Për më shumë informata:
✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉info@kompas-ks.com
Kompas Patundshmëri

Facebook - Kompas

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim