Ka filluar shitja e Banesave ne lagjen e muhaxhe..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DELTA 10 Shk 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesa ne lagjen e muhaxhereve
objekti quhet kulla e verdh dhe ka standarde te larta te punes
jane me siperfaqe dhe ne kate te ndryshme
qmimet fillojn nga 860 euro deri 950 euro per m2
ka nga 45 m2 deri 88 m2
garazhdat kushtojn 7000 euro
nr kontaktues 045 588 135 dhe 044 822845
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim