Kate shtepie me qera per zyre ne Aktash1 pranë I..

Shitet nga: sadat 17 Sht 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Kati perdhes dhe kati i pare, te dyja katet me nga 120 m2. Kane nga 3 hapsira, kuzhin, banjo, shpajz, ballkon, uje 24h. Qmimi: 300 euro per katë.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim