Kati perdhes i shtepis me qera ne Dragodan 150 eur

Shitet nga: Xhemajl 28 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Kati perdhes i shtepise ipet me qirane ne dragodan i mobiluar uj dhe rryme 24 ore gjindet ne rrugen 24 maji nr 71 rruga e pinokios hyrja e veqant lirohet nga data 16 mars
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim