Kati shtepis ne dragodan ipet me qira i mobiluar

Shitet nga: xhemajl 18 Sht 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: dragodan rr. 24 maji nr.71
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Kati shtepise ipet me qira ne dragodan i mobiluar uj dhe rryme 24 ore ,posedon 1 sallon 3 dhoma, kuzhine banjo dhe dy ballkona gjindet dy rruge nen ambasada
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim