Katin e shtepise me qera ne Prishtine

Shitet nga: qazim 13 Pri 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Kati i shtepise ka hyrje te veqante,24 ore uje,e rryme.,ngrohje, klime,garazh,nje dhome gjumi, nje dhome dite, kuzhine te kompletuar, banjo korridor,ballkon. mbi objektin e eulexit. Ne kete koder eshte ajri shume i paster dhe i fresket. pamja nga ballkoni eshte shume e bukur. Te gjitha faturat i paguaj vete kryejme edhe pastrimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim