Kekoj banes

Shitet nga: Sami Ahmeti 10 Mar 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
jam 3 antar kerkoj banes se ket 1 dhom gjumi sallon dhe kuzhin ju mirpres ne muajt epar nuk kam mundesi em pagu am shum se 100 euro ju falenderoj per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim