Kerkoj 2 banesa me qera #pr Qafa

Shitet nga: G&F Rents Agjensioni 22 Shk 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj 2 BANESa e qera per 2 cifte me afat te gjate
Banesat duhet te jene ne nje objekt, t'i plotesojne kushtet per banim dhe te kene nga 1 dhom gjumi.1sallon me kuzhin etj,
Mundesia e pageses deri 250euro lagjet e preferuara ; Qafa,Tophane,s.sport,mrapa teatrit, etj
Ofertat tuaja mundesisht me foto mund ti dergoni : permes Email adreses : rents1@live.com ose rnjehere mund te therrisni ne numrin : 045 570 661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim