Kerkoj Banesë me Qera për Ndërkombëtar

Shitet nga: Erjon 31 Mar 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qera per nderkombetar ne qender te Prishtines.
Banesa duhet te kete ashensor, dy dhoma gjumi, dhome dite dhe kuzhine, banjo dhe ballkon.
Banesa duhet te jete komplet e mobiluar te kete qasje per TV dhe Internet.
Kerkohet per afat te gjate kohor
Per me shume informata ju lutem kontaktoni
+37745469583 (viber)
erjon92@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim