Kerkoj Banes apo shtepi me qira per Nderkombetar

Shitet nga: Fadil 25 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes me qira per nji nderkombetar per afat 4 vjeqar,
Banesa apo shtepia duhet ti ket vetem kuzhinen dhe banjot e rregulluara,pjesa tjeter e pa mobiluar.
Lokacionet e preferuara :Aktash, Bregu i diellit, Velani , Veternik , Taslixhe,parku i qytetit.
Mund te jet shtepi ,kat shtepie apo Banes , duhet te ket edhe garazh.
044155668
fadilgerguri@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim