Kerkoj Banese me qera ne lagjen Santea apo Pejton

Shitet nga: Edona 07 Pri 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Jemi dy vajza dhe kerkojm banes me qera ne lagjen santea apo pejton. Te interesuarit te me kontaktojn ne kete nr. 045.-845-416
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim