Kerkoj Bashkebanuese (2)

Shitet nga: Ermira 24 Mar 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj 2 bashkebanuese, banesa gjenden ne Lagjen Dardania afer sallonit Sellma&Kaci. Banesa ka 2 dhoma gjumi, kuzhine me sallon, dy ballkone dhe banjo. Ka uje 24h, banesa eshte e pajisur me lavatrice, makine te eneve, posedon te gjitha kushtet per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim