Kerkoj Grasonjerk me qera

Shitet nga: Jon 23 Shk 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 20 35 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoroj Grasonjerk me qera
Duhet te kete kuzhin dhe te jete ne lagjet
Dardania
Qafa
Ulpiana
Qendra
Mahalla muhaxherve
Lagjen kalabria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim