Kerkoj LOKAL me qera #pr

Shitet nga: Rents- Agjensioni 18 Maj 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Urgjent ,Kerkoj lokal me qera per servis-zyre per afat te gjate qendrimi.
Lokali duhet te jete rreth 200-250m2 dhe te kete: parking te mjaftueshem
Mundesia e pageses 500-800euro .Lagjet e preferuara :Lagja e spitalit,mati 1,Dardania,ulpiana,Rrethi i spitalit ,etj

Ofertat tuaja mundesisht me foto mund ti dergoni : permes Email adreses : rents1@live.com, ose ne Nr.045 570 661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim