Kerkoj banes me Qera dhe Shitje#pr

Shitet nga: G&F Rents Agjensioni 18 Maj 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Urgjent kerkoj banes me qera dheshitje te Qafa ,TOPHANEose ne lagjen EMSHIR AFER NARTELIT banesa me duhet per nje familje
Banesa duhet t`i plotesoj kushtet per banim dhe te kete 1dhom gjumi ,1sallon me kuzhine etj ,
Pagesa behet me rregull dhe qmimi te jete i arsyeshem .Ofertat tuaja mundesisht me foto ju lutem dergoni ne kete email: rents1@live.com ose Kontakt telefoni : 045 570 661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim