Kerkoj banes me qira

Shitet nga: agnesa 06 Shk 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
kerkoj banes me qira per dy shoqe te jet 1 dhomshe relacjoni ka sllovenija sportit ose ka qendra dhe qmimi 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim