Kerkoj banes te pa mobiluar.

Shitet nga: Egzona 09 Shk 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Kerkoje banes te pa mobiluar per banim.
Banesa te kete dy dhoma gjumi sallon kuzhine dhe nxemje qendrore.
Paguajme deri ne 250 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim