Kerkoj banese me qera ne Dardani ose Ulpiane per..

Shitet nga: Arbeni 10 Mar 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qera ne Dardani ose Upliane per 15 dite. Duke filluar nga data 26 mars. Banesa duhet te jete tri dhomeshe dhe e mobiluar mire.

Ofertat ne 049 266 268. Arbeni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim