Kerkoj bashkbanues

Shitet nga: robert 21 Mar 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
jemi 2 studenta ata qe kane nevoj per bashkbaues le te na therrrasin ne nr e tel,per momentin udhtojm dhe kemi nevoj per banim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim