Kerkoj bashkbanuese/cimere

Shitet nga: Jeta 22 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Kerkoj bashkbanuese/cimere. Banesa gjindet ne Emshir ne te njejtin objekt me banken TEB. Ka 2 dhoma te fjetjes dhe dhoma e dites me kuzhine plus ballkon. Per me shume informata me kontaktoni ne email.

jshala09@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim