Kerkoj bashkebanues

Shitet nga: Artan 17 Pri 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Kerkoj te interesuarit gjegjesisht CIMERA dy me se shumti. Banesa gjendet ne lagjen TOPHANE, banesa eshte e re dhe e paisur me te gjitha gjerat kushtet per banim. Te interesuarit mund te telefonojn ne nr telefoni 049/442-509
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim