Kerkoj bashkebanuese.

Shitet nga: Tina 29 Tet 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te albi market, afer fames eshte ndertim i ri dhe posedon kuzhin bashke me sallon, nje dhome gjumi dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim