Kerkoj bashkebanuese

Shitet nga: Nedja 05 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Kerkoi 1 bashkebanuese femer,banesa ndodhet ne dardani te posta e madhe.qmimi 50 euro plus uje dhe rryma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim