Kerkoj bashkebanuese

Shitet nga: Egzona 29 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkoj dy bashkebanuese (F) studente ose punetore. Jemi dy vajza studente. Banesa gjendet ne Lagjen e Spitalit afer Eulexit, eshte dy dhomeshe e mobiluar, dhe te gjitha ne gjendje te rregullt. Vendet e lira prej prillit.Qmimi shume i volitshem.
Tel: 044/592-952 ose 049/456-730
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim