Kerkoj dy Bashkbanuese

Shitet nga: Merita 12 Mar 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Kerkoj dy bashkbanuese femra .Banesa gjendet mbrapa teatrit ne katin e peste,por ka edhe liftin
Rrym dhe uje 24h
Te interesuarat te kontaktojn ne nr 049856683 ose ne viber poashtu ne kete nr 045856683
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim