Kerkoj me qera banese njedhomshe ne Ulpiane,Dard..

Shitet nga: Lirika 03 Mar 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Kerkoj me qera banese njedhomshe ne Ulpiane,Dardani dhe ne lagje tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim