Kerkojmë banesa me qira 200 Euro

Shitet nga: Realcon 15 Shk 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
kerkoj banes me qira 200 euro 40 deri 50 m2
banesa preferohet të jetë në këto lagje.
Ulpian,Dardani,Parku,Aktash,etj

banesa preferohet të ketë:
1 sallon,
1 kuzhinë,
1 banjo,
1 dhomë gjumi,

Viber Kontakt 0037745/882-888 dhe emaili: realcon.pr@gmail.com


nr i telefonit 044/405-591
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim