Kerkojmë banesa me qira

Shitet nga: Realcon Sot 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Realcon, kerkon banesa me qira në Prishtinë.
Banesat mund të jenë garsionera, 1 dhomshe, 2 dhomshe ose edhe më shumë dhoma. Banesat u leshohen me qira familjarëve, çifteve dhe ndërkombëtarëve.
Për më shumë informata na kontaktoni në një prej numrave më poshtë.

Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel: 044-405-591
Viber Kontakt 0037745/882-888
e mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim