Kerkojm 1 bashkbanuse femer

Shitet nga: rita 25 Mar 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
banesa gjendet afer fakultetit iliria ka dy dhoma gjumi kuzhin dhe sallon banjo keridor shpajz jemi 3 cimere na duheet urgjentishht edhe 1 qmimi per person 62
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim