Kerkojm 2 bashkbanuese

Shitet nga: memet 01 Pri 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
kerkojm 2 bashbanuese femra ne Prishtin ne Lagjen e Spitalit shum afer Fakultetit te Mjeksis dhe gjith ashtu Fakultetit Teknik banesa ka kushte te mira banimi cm 55eur per person tet 00381606868568 viber ose 044844562
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim