Kerkojm bashkbanues

Shitet nga: Afrim 10 Shk 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
kerkojme bashkbanues,jemi 4 student dhe kerkojme edhe nje bashkbanues.banesa gjindet ne lagjen e muhaxherve kushtet jan te mira si dhe qmimi shum i volitshem.te gjith ata qe kane nevoje le te kontaktjne sa me shpejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim