Kerkojm tri banesa me qira per nderkombetar

Shitet nga: Kosova Estate 16 Krr 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Kerkojm tri banesa me qira ne qender per nderkombetar.


Banesat duhet te jene me nje ose dy dhoma gjumi. Si dhe te mobiluara mire.
Banesat merren me qira vetem per nje muaj.Ne sherbimin tuaj

A.P KOSOVA ESTATE
PRISHTINE, KOSOVE
email: contact@kosova-estate.com
Tel: 038 748 582 , Mob: 044 141 993, 049 711 555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim