Kerkojme 1 cimere

Shitet nga: Vjollca 10 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Kerkojme 1 cimere, banesa gjendet mrapa maxit perballe kino ABC. Ka 2 dhoma gjumi,nje te nejes,ballkon koridor dhe banjo.jemi 5 vajza,po e kerkojme edhe 1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim