Kerkojme Bashkebanuese (Cimere)

Shitet nga: Leonorë 03 Mar 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkojme urgjentisht Bashkebanuese (F).
banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK, ose perballe ish Ben-aff.
Banesa ka 2 dhoma gjumi sallon me kuzhine, dhe banjo. Ka kushtet normale per banim.
Te interesuarat le te lajmroin ne

049625008 ose Viber : +37745846246
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim