Kerkojme banesa apo shtepi me qira per 8 - 10 pe..

Shitet nga: Florim 05 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Komuna: Prishtinë
Nje grup personash vendor dhe Gjerman kerkojne 3 -4 banesa me 3-4 dhoma, ose 1 shtepi me po te njejten madhesi si me larte.
Banesat (shtepia) duhet te kene kushte optimale banimi dhe preferohen lagjet:
Qendra, Dardania, Ulpiana, Tophane, Peiton, Dragodan (jo shume larg qendres).

Afati i qendrimit do te jete minimumi 3 muaj, duke filluar nga fillimi i muajit Prill.
Me qe personat qe do te qendrojne jane me pune vullnetare ne Kosove, preferohet cmim i arsyeshem.

Ju lutemi na kontaktoni nga ora 13:00 deri 11:00 pasdite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim