Kerkojme banese me qera per familjar nga 28 Mars..

Shitet nga: besim 05 Mar 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Kerkojme banese me qera per nje periudhe me te gjate. Banesa duhet te jete e mobiluar dhe te kete dy dhoma gjumi. Lagjet e preferuara pejton, santé tek nenkalimi apo edhe pjeset tjera ne dardani. cmimi te jete i arsyeshem. jemi familje me femije te rritur ne moshe

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim