Kerkojme bashkebanuese (f)

Shitet nga: Albulene 20 Pri 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Kerkojme bashkebanuese (1-2). Banesa gjendet tek Lagjia e Muhaxherve,perballe restaurant Eneas,banesa ka dy dhoma gjumi,sallonin,kuzhinen,koridorin,banjon.Banesa ka kushte te volitshme posedon wfi,tv dhe lavatriqe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim