Kerkojme bashkebanuese me kohezgjatje banimi

Shitet nga: blerina alija 06 Mar 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet perball statujes Bill Clinton
Banesa ka 2 dhoma,sallon dhe kuzhine,2 ballkone.
Uje 24h
nr.tel\viber+37744977695
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim