Kerkojme bashkebanuese

Shitet nga: blerina alija 22 Shk 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

46 EUR

Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet perball statujes bill klinton.
banesa ka 2 dhoma,1 sallon dhe 1 kuzhine.
Nr.tel\viber:+377 44 977 695
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim