Kerkojme bashkebanuese

Shitet nga: Albulena 18 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Kerkojme bashkebanuese (f) nje ose dy. banesa gjindet tek sllovenia e sportit perbbal restaurant Eneas,ka kushte mjafte te volitshem , dy dhoma gjumi,sallonin,kuzhinen,banjon,koridorin,poashtu posedon tv dhe wfi. te interesuarat le te lajmrohen ne numrin e telefonit 049665644
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim