Kerkojme cimere

Shitet nga: Albulena 25 Shk 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Kerkojme nje cimere(f), banesa gjindet tek lagjia e muhaxherve,perkatsisht perballe restorant "Eneas",banesa posedon dy dhoma gjumi,sallonin,kuzhinen,koridorin dhe banjone,banesa po ashtu ka tv dhe wfi. te interesuarat le te lajmrohen ne numrin e telefonit 049665644
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim